Varis Tedavisi Konusunda Hakkımızda Söylenenler

Varis Tedavisi Hasta Yorumları

Varis tedavisinde tek kelimeyle doktorum Okan bey alanında en iyisi diyebilirim. Sonsuz teşekkür ediyorum Okan Dost hocama beni sağlığıma kavuşturduğu için. Ne kadar övsem azdır mükemmel bir doktor gerçektende.
varis tedavisi

Şemsi HAN

1 Operasyonda Bizimleydi
Öncelikle merhaba doktor Okan Dost'u çok çaresizken araştırmalarım sonucu buldum😇 benim bacaklarımda ileri derecede varis problemim vardı. Birkaç doktor gezmişliğim var bu araştırmalar sonucunda çok büyük bir şans olarak gördüğüm Doktorum Okan Dost'u tanıdım bana varis hastalığının benim vücudumla alakalı sorunun tam anlamıyla ne olduğunu Okan beyden öğrendim o kadar bilgili ve net bir şekilde beni aydınlattı ki muayene olduğum andan itibaren varis tedavisi ameliyatı olmanın hayalini kurdum geçtiğimiz hafta Çarşamba günü varis ameliyatı operasyonum gerçekleşti o kadar güzel ve rahat bir operasyondu ki gerçekten sonsuz teşekkürler. Ameliyat sonrasında beni Okan Dostun Halkla İlişkiler Uzmanı Duygu hanım ziyaret etti ameliyatımın nasıl geçtiği ve operasyon sonrası yapmam ve dikkat etmem gereken tüm detayları o kadar güzel ve hazırladığı sunumla net ve akılda kalıcak şekilde bilgilendirdi ki burdan tekrar tekrar teşekkür ediyorum.Ameliyat sonrası sürecimde evde aklıma takılan her konuda aradığımda direk ulaştım , çok hızlı dönüşleriyle beni çok memnun ettiler çok mutlu geçirdiğim bir süreçti .Başta Doktorum Okan Dost ve emeği geçen tüm ekibine sonsuz teşekkürler eğer bir varis probleminiz varsa tek danışmanız gereken ve en doğru adresin Okan Dost olduğunu belirtmek isterim.
varis tedavisi

Meryem Burcu ACAR

1 Operasyonda Bizimleydi
Hocamı arkadaş tavsiyesiyle araştırdım ve randevu aldım muayene esnasında aydınlatıcı bilgileri varisi hiç bilmediğimi bana gösterdi.İlerlemiş boyutta ki varislerime yedek damarları koruyarak yapacağı ameliyatı önerdi.Ameliyat olalı 1.5 ay oldu.
varis tedavisi

Zeliha YILMAZ

1 Operasyonda Bizimleydi
10 yıl süren ağrılı, yanmalı ve sanki kum torbası ile geziyormuş hissi veren özellikle sol bacağımda yaşadığım sıkıntılı süreçten sonra Okan hocayla tanıştım. Tabi bu süreçte lazer tedavisi, sülük tedavisi gibi aklınıza ne gelirse yaptırdım hiç biri çözüm olmadı. Okan hocam işi işini çok önemseyen konuya çok hakim bir doktor. Muayenem yaklaşık 1 saat sürdü sonrasında 4 saat süren detaylı br ameliyat yapıldı. Aynı gün yürüyerek evime döndüm. Daha br hafta geçmesine rağmen doluluk hissi veya ağrı yok. Sonrasıda rahat geçti her şey için kendisine ve güler yüzlü ekibine teşekkür ederim.
varis tedavisi

Fazilet SONKIN

1 Operasyonda Bizimleydi
Merhabalar, Okan beyi internetteki uzun araştırmalar sonucu buldum. Bacaklarımda ki şişkinlik ve huzursuz bacak sendromu şikayeti ile kendisine gittim. Muayene esnasında varislerin neden oluştuğuna dair detaylı bilgi verdi ve Renkli Doppler Ultrasonografi ile bacaklarımın damar ve kapakçık durumuna baktı. Yedek by-pass damarları koruyarak yapacağı varis ameliyatını önerdi. Yaklaşık 10 gün önce ameliyat oldum ve ameliyatım gayet başarılı geçti. Varis ameliyatı sonrasında Duygu hanım yapmam gerekenleri her zamanki güler yüzü ve ilgili tavrı ile anlattı. Kendisiyle bu süreçte sürekli iletişim halindeydik. 1 hafta sonra ise kontrol muayenemde ameliyat sonrası yapmam gerekenleri Duygu hanım sunum yaparak beni bilgilendirdi. Varis ameliyatından sonraki süreci gayet rahat bir şekilde geçirdim. Şu an bacaklarımda hiç bir ağrı sızı yok. Başta ameliyatımı başarıyla gerçekleştiren, varislerimden ve ödemlerimden kurtulmamı sağlayan doktorum Okan Dost’a ve bu süreçte benimle sürekli ilgilenen, desteğini eksik etmeyen Duygu hanıma sonsuz teşekkürler.
varis tedavisi

Merve AYDOĞAN

1 Operasyonda Bizimleydi
Senelerdir süren varis rahatsızlığım ve bacak ağrılarım vardı. Daha önce başka bir yerde köpük varis tedavisi olmuştum ama hiçbir fayda görmedim ve iz kaldı. Okan hocaya bir doktor tavsiyesiyle gittim ve operasyonumu yeni oldum başta ilgisi alakası hastalığımla ilgili verdiği bilgilerle beni çok aydınlattı çok memnun kaldım. Ekibi ve Duygu hanımda gerek ilgisiyle gerek güler yüzüyle çok yardımcı oldu. Lazerle varis tedavim ve köpük varis tedavim sürmekte inşallah hepsi geçecek.
varis tedavisi

Hatice YAZGAN

1 Operasyonda Bizimleydi