Varis Tedavisi Konusunda Hakkımızda Söylenenler

Varis Tedavisi Hasta Yorumları

Varis tedavisinde tek kelimeyle doktorum Okan bey alanında en iyisi diyebilirim. Sonsuz teşekkür ediyorum Okan Dost hocama beni sağlığıma kavuşturduğu için. Ne kadar övsem azdır mükemmel bir doktor gerçektende.
varis tedavisi

Şemsi HAN

1 Operasyonda Bizimleydi
Öncelikle merhaba doktor Okan Dost'u çok çaresizken araştırmalarım sonucu buldum😇 benim bacaklarımda ileri derecede varis problemim vardı. Birkaç doktor gezmişliğim var bu araştırmalar sonucunda çok büyük bir şans olarak gördüğüm Doktorum Okan Dost'u tanıdım bana varis hastalığının benim vücudumla alakalı sorunun tam anlamıyla ne olduğunu Okan beyden öğrendim o kadar bilgili ve net bir şekilde beni aydınlattı ki muayene olduğum andan itibaren varis tedavisi ameliyatı olmanın hayalini kurdum geçtiğimiz hafta Çarşamba günü varis ameliyatı operasyonum gerçekleşti o kadar güzel ve rahat bir operasyondu ki gerçekten sonsuz teşekkürler. Ameliyat sonrasında beni Okan Dostun Halkla İlişkiler Uzmanı Duygu hanım ziyaret etti ameliyatımın nasıl geçtiği ve operasyon sonrası yapmam ve dikkat etmem gereken tüm detayları o kadar güzel ve hazırladığı sunumla net ve akılda kalıcak şekilde bilgilendirdi ki burdan tekrar tekrar teşekkür ediyorum.Ameliyat sonrası sürecimde evde aklıma takılan her konuda aradığımda direk ulaştım , çok hızlı dönüşleriyle beni çok memnun ettiler çok mutlu geçirdiğim bir süreçti .Başta Doktorum Okan Dost ve emeği geçen tüm ekibine sonsuz teşekkürler eğer bir varis probleminiz varsa tek danışmanız gereken ve en doğru adresin Okan Dost olduğunu belirtmek isterim.
varis tedavisi

Meryem Burcu ACAR

1 Operasyonda Bizimleydi
Hocamı arkadaş tavsiyesiyle araştırdım ve randevu aldım muayene esnasında aydınlatıcı bilgileri varisi hiç bilmediğimi bana gösterdi.İlerlemiş boyutta ki varislerime yedek damarları koruyarak yapacağı ameliyatı önerdi.Ameliyat olalı 1.5 ay oldu.
varis tedavisi

Zeliha YILMAZ

1 Operasyonda Bizimleydi